Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ , 06.05.2018
Untitled Document

, 06.05.2018 , ( , , , ) , .

08:00 16:00 08.05.2018 (), , , 046/262-493 206.

. , .

, , ( ), .

:  1466  
: 08.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©