Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
LAKTIVE TOURISM
Untitled Document

LAKtive Tourism COSME , , .

o LAKtive Tourism , .
, .

, .
  , , , , .

:  272  
: 11.05.18

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©