Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, (17.05.2018 .), 14 . .

 

:  1247  
: 16.05.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©