Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

- ,
, . , .
, .
.
, , .

:  1252  
: 22.05.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©