Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Ō Σ , ē
Untitled Document

8 , , .

- . , , Golden Beach, , 5 , , 7 . , , . , .

, 9- , , , , .

- , . , . . , , , . , .

, .

Facebook , .

:  1477  
: 23.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©