Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.
Untitled Document

1000 , (26.05.2018) . .

, 19 . 

:  1308  
: 23.05.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©