Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

24- - , , 10 30 , , . 11 , , . , 19 30 .

:  1420  
: 23.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©