Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

1000 - , (24.05.2018 .) , 20 30 , .

, Before the Rain . , . 80- . , , . , .

:  1445  
: 23.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©