Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ..
Untitled Document

, , .. , , , , , , , .

. .

, , , .

, , . .

:  1436  
: 23.05.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©