Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
24 - ȣ
Untitled Document

24- , , „“. , .

- , , , . , , , . , , . , - . - . , , , , . , , , , II 31 1980 , EGRIGAE VIRTULIS , - . , , ༝ . , . - .

255 , .

, , . .

:  1443  
: 24.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©