Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , .

. , , . 堠 .

27- 28- , ` , . , , , , , .

. . . , .

, .

:  1430  
: 25.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©