Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł 2018
Untitled Document

”, , “ 2018”. , , . , , .

:  1355  
: 26.05.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©