Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
1 000 ȣ
Untitled Document

. 1000 张 . , - , , , .

,. , .

  • - , - .. , ༝ .

- . .

  • - 51 , -  

.

, .

.

:  1479  
: 28.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©