Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , . . , . , . .

4 .

. , .

:  1350  
: 28.05.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©