Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȣ
Untitled Document

, 2001-2015 . , .

, , . , , 24.06 01.07.2018 .

:  1468  
: 29.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©