Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
06.00
Untitled Document

..„ „- ༝ 01.06.2018 . 06.00    .

...

:  1577  
: 31.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©