Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
!!!
Untitled Document

04.06.2018 . .. . . . 04.06.2018-18.06.2018 .

:  1309  
: 01.06.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©