Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

, .... , “ - ”. . (2 3 ), 2018 .

SWG, The Regional Rural Development Standing Working Group in the South-Eastern Europe , (CHW) .

.
, , ( ) .

. .

. .

:  1395  
: 01.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©