Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ғ
Untitled Document

, „ “. , , , . 1090 „ “.

, , „ “, „“ „ “. „“, „“ „“.

:  1479  
: 04.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©