Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
2018
Untitled Document

2- 3- M 2018. 7 .

- , ,. .

- ࠠ . .

.

, .

:  1465  
: 04.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©