Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. ȓ
Untitled Document

. , - . , , .

, .

  • . 2018/19 24 . 40 % , , - - , 60 % - . , .

.

:  1627  
: 05.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©