Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
, ͓
Untitled Document

16 - 17 ( -) , SWG ( Regional Rural Development Standing Working Group ) , .

- ( , ) .

, .

.

:  384  
: 18.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©