Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 20 18 , , . “24 “, 3 , . , .

:  228  
: 19.06.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©