Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
21
Untitled Document

18 , , . , , , , .

- , , , , ༝ , , , , . A , , , . , , , , , .

, , , .

:  342  
: 21.06.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©