Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 29 . . 13 , 12 4 .
, .

:  713  
: 22.06.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации
Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©