Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, ࠠ , ࠠ 26.06.2018 .() ( ) . 22 06 .

. . , , , .

.

(, ) .

231 881: 230 231.

:  363  
: 22.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©