Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

““, . , .

8 , 10 . (10 ) .

༝ , .

:  532  
: 28.06.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации




Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©