Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȣ
Untitled Document

, 蠠 ,,WEBIT,, 25 27 .

, ,, , , , , . , , ༝ , ,,Smart Sity,, - , , 弝 . , . , , , , , .

WEBIT 110 , 1.000 , , , , . : , , , .

:  538  
: 29.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©