Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
12-
Untitled Document

, 12- .

, , , .

.

1 300 , 580 . 550 12 . 280 . 300 , .

53 , 3 .

:  524  
: 29.06.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©