Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō ȣ
Untitled Document

„“ . „ “ . „ “ . 550 12 .

„“ „ “. .

, „“ .

:  262  
: 02.07.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©