Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
(MSIP)
Untitled Document

ȣ

(MSIP)

. 8651-MK

MSIP-NCB-069-18-2

 

:  175  
: 03.07.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©