Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, Hot Spot 3 :

1. .
2.
3.

, , WiFi , , , .

WiFi - www.ohrid.com.mk

.. - .

:  257  
: 11.07.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©