Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ΍
Untitled Document

Dj Tomcraft , .

, , . .

, , , . 19:30 , , . , .

. , . ğ-, , DJ Tomcraft.

:  404  
: 16.07.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©