Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţΓ
Untitled Document

. , , . .

- . , , , .
, 2020 0 3 , . . 33 , , .

, , , , . . . .

. . .

, .

:  367  
: 20.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©