Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 张 . - .

, . .

, . , . . . , . - , .

, , .

. , . . 80 . , , .

, .

. .  . 12 , . - .

.

:  382  
: 24.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©