Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

(), () , 2018 - 01.08.2018 - .

...

:  367  
: 01.08.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©