Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣ
Untitled Document

, , „ “ 22 29 , „ “, 55 .

200 . „“ „ “ .

. .

.

:  798  
: 06.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©