Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, .

. - , . - 蠠 50 .

. , - . - .

.- ,

༝ , . , . - .

 13 20 . .

:  495  
: 08.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©