Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

, .

, , , , , , . , 13- , . , . , , , , .

, , . , , , , , .

, .

:  1013  
: 09.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©