Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , , 2017/18.

, , , , 弝 . 弝 . , , , , . , 18 , 18 , , , .

. , , , .

.

:  1073  
: 10.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©