Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Γ
Untitled Document

. , .

, .

- 13- , , , , .

31 , .

, .

.

, , , 弝 .

o , .

, .

, .

輠 50 . .

- , . ; . , !-
.

- .

, , . , ༝ .

, , , , - .

. - , .

.

:  526  
: 14.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©