Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Σ
Untitled Document

, , , , .

. ECOS.

ECOS 1999 , . , , , , , . , , .

18 25 .

:  338  
: 15.08.18

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©