Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓
Untitled Document

, .

, , .

195

, , 16:00 , 28 .

14:30 , , . , , , .

, .

:  743  
: 17.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©