Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ , 17.08.2018
Untitled Document

( ) , 17.08.2018 , ( , , , .) , .

08:00 16:00 20.08.2018 (), , , 046/262-492.

  . , .

, , ( ), .

:  487  
: 20.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©