Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ, ,
Untitled Document

,
, , , , . , , . , , . , , . . , .
, , ,
.

:  371  
: 20.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©