Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ē
Untitled Document

, , . , , , , . .

  • . , . . .

, .

:  363  
: 22.08.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©