Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, ,    ()   , .

  .

  . 046-262-492 206    . 

 

:  242  
: 23.08.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©