Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.1/2018 - ,, ( )
Untitled Document

.01/2018 - ( ), 4 - 2, . 01/2018 .

.01/2018

...

:  302  
: 23.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©