Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ѓ
Untitled Document

, , .

- , . , . . 2021 , , - .

, 6 , . , , , . 25 , , .

:  333  
: 24.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©