Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ѓ
Untitled Document

„“ 4-1 „“ „“ .

, , , 2-0 . .

14 . , , 2- . . 16:30 „ “.

:  327  
: 27.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©